Apželdinimas

Apželdinimą gebame pradėti nuo visiškai nulinio ciklo. T.y. reljefo formavimo, aukščių paskirstymo, žemių užsakymo ir visa kita, ko gali prireikti pilnam projekto įgyvendinimui.

Paslaugas kurias teikiame:

  • Sklypo, reljefo formavimas
  • Augalų sodinimas
  • Alpinariumų, gėlynų įrengimas
  • Vandens telkinių įrengimas
  • Didelių medžių sodinimas

KĄ REIKIA ŽINOTI apželdinimo projektui:

Gėlynų dydis ir forma priklauso nuo vietos, kurioje norima jį įrengti. Dideliame sklype prie didelio namo gėlynas turi būt didesnis, o mažame – užtenka vienos rūšies gėlių plotelio. Norint tinkamai įsirengti gėlyną, būtina žinoti ne tik biologines, bet ir dekoratyvines gėlių savybes – žiedų ir lapų spalvas, aukštį, formą, žydėjimo trukmę. Tai labai svarbu komponuojant gėlyną.

Alpinariumas geriausiai tinka šlaituose. Jei teritorija yra visiškai lygi, nebūtina pilti dirbtinių kalnelių, nes tai atrodo labai nenatūraliai. Alpinariumų augalai turėtų būti parenkami visi šviesamėgiai. Arti neturėtų augti medžiai. Alpinariumuose turėtų būti pralaidus gruntas. Molio dirvose reikia įrengti drenažinį sluoksnį. Paruošus paviršių, dėstomi akmenys, geriausiai tinka natūralūs, esantys artimiausioje vietoje. Labiausiai suderinami akmenys yra kalkakmeniai ir dolomitai. Visiškai netinka dirbtinės medžiagos, betono blokai, dirbtinis granitas. Didelę reikšmę turi akmenų dydis. Didesniame plotyje turėtų būti didesni, o mažesniame – mažesni. Akmenys gali būti dėstomi pavieniui ir grupėmis.

Turite klausimų?
Susisiekite su mumis