Skip to main content

Medžiu pjovimas – genėjimas

 

Jei kyla grėsmė, kad pjaunant medžius jie pažeis elektros liniją, tuomet reikia kreiptis į elektros tinklų darbuotojus. Bendra informacija elektros tinklų klausimais telefonu: 1802.

Medžių genėjimui – Telefonas: +370 672 72582

Prašymui reikalingi dokumentai:

 • Valdos nuosavybės dokumentų kopija
 • Žemės sklypo ribų plano kopija
 • Prašymas savivaldybėje arba seniūnijoje.

Prašymo genėti medžius pavyzdys (PDF) parsisiuntimui.

Kilus klausimams galima kreiptis:
Vyr. specialistas Ovidijus Petrulis. Tel.: 8 37 422660;
ovidijus.petrulis@kaunas.lt
Kaunas
Dokumentų pateikimas:
Laisvės al. 96, LT-44251 Kaunas
(1 langelis)

Medžių Pjovimas Vilniuje ir Kaune

Medžių pjovimas yra svarbi veikla, kuri prisideda prie viešosios saugos, namų aplinkos tvarkos ir estetikos.

Medžių Pjovimo Svarba

 1. Viešoji Sauga: Medžių šakos arba stiebai gali sulūžti dėl audrų ar kitų nepalankių oro sąlygų. Tai gali sukelti pavojų praeiviams, automobiliams ir aplinkiniams pastatams. Teisingai atliktas medžių pjovimas sumažina avarijų riziką ir saugo žmonių gyvybes bei turtą.
 2. Aplinkos Estetika: Tvarkingai iškirpti medžiai prisideda prie miesto estetikos ir gražesnės aplinkos. Jie gali puošti gatvės vaizdą, suteikti galimybę daugiau saulės šviesos pasiekti aplinkiniams augalams bei namams.
 3. Medžių Sveikata: Ne visos medžių šakos turi sveikatos būklę, todėl karpymas gali būti naudingas jų sveikatai. Pašalinant nuožulnias ar pažeistas šakas, galima padėti medžiams išlikti sveikiems ir prisitaikyti prie aplinkos sąlygų.

Avarinis Medžių Pjovimas ir Jo Svarba

kirvis

Avarinis medžių pjovimas yra neatidėliotina veikla, kai medžiai gali kelti realų pavojų. Tai gali būti dėl audrų, sniego svorio ar kitų nelaimingų atsitikimų. Avarinėje situacijoje greitas ir profesionalus reagavimas yra esminis norint išvengti žalos žmonių sveikatai ir turtui. Įmonės, teikiančios medžių pjovimo paslaugas, dažnai turi 24/7 avarinio pjovimo tarnybas, kurios gali greitai įsikišti.

Medžių Pjovimas Kaina

medžio pjovimas

Medžių pjovimas yra specializuota veikla, kurią dažniausiai atlieka profesionalūs medžių priežiūros specialistai. Paslaugos gali skirtis priklausomai nuo medžių dydžio, būklės ir reikalingų darbų masto. Įprasti paslaugų aspektai apima:

 • Genėjimas Šakų, dėl įvairių priežasčių turinčių būti pašalintoms, atkirpimas.
 • Medžių Šalinimas: Pilnas medžių pašalinimas, dažniausiai atliekamas dėl avarinės būklės, ligų ar kitų priežasčių.
 • Priežiūra: Medžių ir krūmų priežiūra, apimančia reguliarų karpymą ir sveikatos tikrinimą.
 • Avarinės Tarnybos: Greitas reagavimas į avarines situacijas, kurios gali kelti pavojų.

Kiek kainuoja nupjauti medį?

Medžio nukirtimas ar nupjovimas kainuoja įvairiai priklausomai nuo kelių veiksnių. Kainos gali skirtis priklausomai nuo šių veiksnių:

 1. Medžio dydis ir rūšis: Kuo didesnis ar sudėtingesnis medis, tuo brangesnis bus nukirtimas. Kai kurios medžių rūšys gali būti lengviau kirtamos nei kitos.
 2. Prieiga: Jei medis yra sunkiai prieinamas arba yra arti pastatų, elektrinių laidų ar kitų kliūčių, tai gali padidinti kainą, nes reikės daugiau darbo ir saugumo priemonių.
 3. Lokacija: Kainos taip pat gali skirtis priklausomai nuo jūsų geografinės vietos. Skirtingose šalyse ir net skirtinguose regionuose gali būti skirtingos medžių nukirtimo kainos.
 4. Nukirtimo priežastis: Jei medis turi būti nukirstas dėl saugumo priežasčių (pavyzdžiui, jis yra pavojingai arti pastato arba kelių), tai taip pat gali turėti įtakos kainai.
 5. Papildomi paslaugos: Kartais medžio nukirtimo paslaugos gali apimti ne tik nukirtimą, bet ir medžio liekanų pašalinimą ar šakų nukirpimą.
 6. Profesionalumo lygis: Patyrę medžių kirpėjai arba medžių priežiūros specialistai gali turėti skirtingą kainų politiką. Pigiausia kaina gali nebūtinai reiškia geriausią kokybę, todėl svarbu pasirinkti patyrusį specialistą.

Domina medžių pjovimas ? Kreipkis dabar į zelda.lt specialistus